Ектопротези з силіконових матеріалів

До цього часу для виготовлення ектопротезів використовували ПММА матеріали. В даний час для виготовлення ектопротезів  все частіше застосовуються силіконові матеріали.

Для того, щоб вирішити, який з матеріалів  застосувати, враховуються розмір пошкодження частини обличчя в конкретній ситуації та побажання пацієнта стосовно вибору матеріалу ектопротеза.

 

На відміну ПММА матеріалу, силіконовий матеріал має ряд переваг:

–       Ектопротез з силіконового матеріалу має тонші більш гнучкі краї, які створюють менш помітний кордон між шкірою і краєм ектопротеза, забезпечуючи ще кращій косметичний ефект.

–          Силіконовий матеріал має гарну пристосованість до температури тіла.

–          Імплантація вій і брів в силіконовий матеріал є більш успішною і забезпечує більш природний косметичний ефект.

–          Силіконовий матеріал – більш приємний на дотик.

 

Силіконові ектопротези можна використовувати при прийнятті душа і купанні. Вода не може пошкодити силіконовий матеріал.

 

Для щоденного догляду за силіконовими протезами використовуються лише тепла мильна вода, але слід бути обережними, щоб не допустити утворення тріщин в  тонких краях ектопротеза, а також слід бути обережними з імплантованими бровами і віями.

kv2

Очне протезування

Завдяки нашим знанням, досвіду та вмінням в галузі медицини, мистецтва та технологій, ми допомагаємо клієнтам покращити якість життя, виготовляючи очний протез, що точно відповідає їх способу життя, формі, особливостям та кольору очей та іншим особливостям. Ми виробляємо індивідуально розроблені очні протези та ектопротези як для дітей, так і для дорослих.

01

Протези після операції

03

Протези з ПММА

05

Протезування для дітей

02

Протези з кріолітового скла

04

Ектопротези

06

Силиконовыe эктопротезы

Філії

Головна лабораторія «Лабораторії протезування В.Валтерса» знаходиться неподалік від Риги. Наші фахівці регулярно надають консультації та послуги з протезування очей у різних країнах.

Латвія

Рига

Латвія

Вентспілс

Естонія

Таллінн

Естонія

Тарту

Литва

Вильнюс

Литва

Каунас

Україна

Київ

Грузія

Тбілісі

Великобритания

Ноттингем

ТОВ «Лабораторія протезування В.Валтерса»

Лабораторія протезування В.Валтерса є єдиним підприємством в країнах Балтії, повного спектру очного протезування,з багаторічним досвідом та висококваліфікованими спеціалістами, які здобули свої знання та практичні навички в Німеччині, Росії, Великобританії та США.

Киеве, Украине
Офтальмологический центр АЙЛАЗ,
просп. С. Бандери 17/1 (Кабинет №6)

Прием:

Телефон: +38 068 611 8150
Эл. почта: info@ochniprotezi.com.ua
© ТОВ «Лабораторія протезування В.Валтерса»a. Все права защищены. 2020.

Записатися на консультацію