Протези з кріолітового скла

Скляний очний протез блистить, як справжнє око – він краще за пластмасовий протез імітує вигляд живого ока. Про гарне очне протезування можна говорити, якщо глядячись в дзеркалі на відстані 1 м, обидва ока виглядають однаково. Про гарне очне протезування можна, якщо глядячись в дзеркалі на відстані 1 м, обидва ока виглядають однаково.

Для виготовлення протеза з кріолітового скла потрібен один день. Протез завжди виготовлюють в присутності пацієнта, індивідуально підганяючи його до очниці і кольору здорового ока. Очний протез за формою нагадує половинку шкаралупи волоського горіха, на якій відтворені райдужна оболонка, зіниця і кровоносні судини на білковій оболонці (склери) очного яблука. Очний протез з цього матеріалу потрібно замінювати кожні 2 роки.

Скляні очні протези діляться на протезі з одинарною і подвійною оболонкою. Який протез потрібен конкретному пацієнту визначає протезист, беручи до уваги індивідуальні відмінності та особливості очниці кожного пацієнта.

Скляні очні протези з одинарною оболонкою вибирають, якщо у пацієнта залишилися оболонки ока або атрофоване очне яблуко, а також якщо збереглося все очне яблуко, передня центральна частина якого сильно помутніла, і око осліпло. У такому випадку протез маскує помутнілість, і його, як лінзу, накладають на збережене очне яблуко. Очні протези з одинарною оболонкою використовують також, якщо пацієнту після операції по вилученню ока в очну порожнину вшивають імплантат, який запобігає дефектам обличчя і забезпечує синхронні рухи протезованого і здорового ока. Виготовлення скляного протеза з одинарною оболонкою – трудомістке, воно вимагає набагато більшої уваги і професіоналізму, ніж виготовлення скляного протеза з подвійною оболонкою.

Скляний протез з подвійною оболонкою має порівняно тонкі стінки (в середньому 0,3-0,5 мм) між якими знаходиться досить великий, закритий вакуумний простір. Такий протез головним чином використовують після операції по вилученню очного яблука (енуклеації).

Про гарне очне протезування можна, якщо глядячись в дзеркалі на відстані 1 м, обидва ока виглядають однаково.

kv2

Очне протезування

Завдяки нашим знанням, досвіду та вмінням в галузі медицини, мистецтва та технологій, ми допомагаємо клієнтам покращити якість життя, виготовляючи очний протез, що точно відповідає їх способу життя, формі, особливостям та кольору очей та іншим особливостям. Ми виробляємо індивідуально розроблені очні протези та ектопротези як для дітей, так і для дорослих.

01

Протези після операції

03

Протези з ПММА

05

Протезування для дітей

02

Протези з кріолітового скла

04

Ектопротези

06

Силиконовыe эктопротезы

Філії

Головна лабораторія «Лабораторії протезування В.Валтерса» знаходиться неподалік від Риги. Наші фахівці регулярно надають консультації та послуги з протезування очей у різних країнах.

Латвія

Рига

Латвія

Вентспілс

Естонія

Таллінн

Естонія

Тарту

Литва

Вильнюс

Литва

Каунас

Україна

Київ

Грузія

Тбілісі

Великобритания

Ноттингем

ТОВ «Лабораторія протезування В.Валтерса»

Лабораторія протезування В.Валтерса є єдиним підприємством в країнах Балтії, повного спектру очного протезування,з багаторічним досвідом та висококваліфікованими спеціалістами, які здобули свої знання та практичні навички в Німеччині, Росії, Великобританії та США.

Киеве, Украине
Офтальмологический центр АЙЛАЗ,
просп. С. Бандери 17/1 (Кабинет №6)

Прием:

Телефон: +38 068 611 8150
Эл. почта: info@ochniprotezi.com.ua
© ТОВ «Лабораторія протезування В.Валтерса»a. Все права защищены. 2020.

Записатися на консультацію