Протезування для дітей

Робота з дітьми в нашій професії приносить найбільше задоволення – дитяча посмішка спонукає до нових великих досягнень. Хоча втрата ока – це травма, діти легко пристосовуються до нових умов. Вільна атмосфера і пояснення простою мовою допомагають дитині зрозуміти, що сталося, і що очний протез допоможе жити повноцінно.

Робота з дітьми – це одночасно і робота з батьками, щоб навчити дитину доглядати за протезом.

Якщо довго не користуватися або не міняти очний протез, у дитини може розвинутися відставання зростання не лише очної порожнини, а й відповідної половини обличчя, та асиметрія обличчя.

Необхідність відновлення очного протеза визначає окулярист. На підставі мікроскопічного аналізу сполучних тканин, картини скарг і спостереження процесу, офтальмолог підтверджує, що дитині необхідно замінити очний протез.

Дітям до 12 років необхідна регулярна заміна очного протеза двічі на рік, в свою чергу дітям до 18 років протези заміняють тричі на два роки. Якщо довго не користуватися або не міняти очний протез, у дитини може розвинутися відставання зростання не лише очної порожнини, а й відповідної половини обличчя, та асиметрія обличчя.

Якщо довго не користуватися або не міняти очний протез, у дитини може розвинутися відставання зростання не лише очної порожнини, а й відповідної половини обличчя, та асиметрія обличчя.

kv2

Очне протезування

Завдяки нашим знанням, досвіду та вмінням в галузі медицини, мистецтва та технологій, ми допомагаємо клієнтам покращити якість життя, виготовляючи очний протез, що точно відповідає їх способу життя, формі, особливостям та кольору очей та іншим особливостям. Ми виробляємо індивідуально розроблені очні протези та ектопротези як для дітей, так і для дорослих.

01

Протези після операції

03

Протези з ПММА

05

Протезування для дітей

02

Протези з кріолітового скла

04

Ектопротези

06

Силиконовыe эктопротезы

Філії

Головна лабораторія «Лабораторії протезування В.Валтерса» знаходиться неподалік від Риги. Наші фахівці регулярно надають консультації та послуги з протезування очей у різних країнах.

Латвія

Рига

Латвія

Вентспілс

Естонія

Таллінн

Естонія

Тарту

Литва

Вильнюс

Литва

Каунас

Україна

Київ

Грузія

Тбілісі

Великобритания

Ноттингем

ТОВ «Лабораторія протезування В.Валтерса»

Лабораторія протезування В.Валтерса є єдиним підприємством в країнах Балтії, повного спектру очного протезування,з багаторічним досвідом та висококваліфікованими спеціалістами, які здобули свої знання та практичні навички в Німеччині, Росії, Великобританії та США.

Киеве, Украине
Офтальмологический центр АЙЛАЗ,
просп. С. Бандери 17/1 (Кабинет №6)

Прием:

Телефон: +38 068 611 8150
Эл. почта: info@ochniprotezi.com.ua
© ТОВ «Лабораторія протезування В.Валтерса»a. Все права защищены. 2020.

Записатися на консультацію