Ектопротези

Ектопротези – протези очної орбіти з приєднаними штучними пластинами для маскування дефекту обличчя в районі орбіти. Такі протези необхідні в різних випадках:

  • після операції з видалення очного яблука з обома пластинами або видалення очного яблука з частковою евакуацією вмісту орбіти, коли при опроміненні рани виникає виражене рубцювання повік і слизової оболонки, в результаті чого звичайний протез не тримається внаслідок відсутності поглиблення склепіння;

 

  • після травматичних ушкоджень, коли постраждало очне яблуко з повіками, внаслідок чого неможливо використання косметичного очного протеза через брак місця.

 

Спеціальний матеріал для протезування індивідуально підладжується до вигинів кісток обличчя і кольору шкіри. У середній частині ектопротеза створюють штучні повіки з віями і відповідну імітацію очного яблука. Ектопротези виготовляють з пластмаси і за допомогою спеціального клею кріплять до шкіри обличчя. З невеликою кількістю гриму можна досягти гарного ефекту натуральності.

Очне протезування

Завдяки нашим знанням, досвіду та вмінням в галузі медицини, мистецтва та технологій, ми допомагаємо клієнтам покращити якість життя, виготовляючи очний протез, що точно відповідає їх способу життя, формі, особливостям та кольору очей та іншим особливостям. Ми виробляємо індивідуально розроблені очні протези та ектопротези як для дітей, так і для дорослих.

01

Протези після операції

03

Протези з ПММА

05

Протезування для дітей

02

Протези з кріолітового скла

04

Ектопротези

06

Силиконовыe эктопротезы

Філії

Головна лабораторія «Лабораторії протезування В.Валтерса» знаходиться неподалік від Риги. Наші фахівці регулярно надають консультації та послуги з протезування очей у різних країнах.

Латвія

Рига

Латвія

Вентспілс

Естонія

Таллінн

Естонія

Тарту

Литва

Вильнюс

Литва

Каунас

Україна

Київ

Грузія

Тбілісі

Великобритания

Ноттингем

ТОВ «Лабораторія протезування В.Валтерса»

Лабораторія протезування В.Валтерса є єдиним підприємством в країнах Балтії, повного спектру очного протезування,з багаторічним досвідом та висококваліфікованими спеціалістами, які здобули свої знання та практичні навички в Німеччині, Росії, Великобританії та США.

Киеве, Украине
Офтальмологический центр АЙЛАЗ,
просп. С. Бандери 17/1 (Кабинет №6)

Прием:

Телефон: +38 068 611 8150
Эл. почта: info@ochniprotezi.com.ua
© ТОВ «Лабораторія протезування В.Валтерса»a. Все права защищены. 2020.

Записатися на консультацію