Про нас

ТОВ „Valtera protēžu laboratorija” - це єдине підприємство з протезування ока у країнах Прибалтики з багаторічним досвідом роботи та висококваліфікованими фахівцями, що набули своїх знань і навичок в Німеччині, Росії, Великобританії та США. Завдяки незмінним цінностям та безперервному вдосконаленню, ТОВ „Valtera protēžu laboratorija” разом зі своїми пацієнтами ще з 1991 року - двадцять років!

Різноманітні індивідуальні очні протези зі скла та синтетичних матеріалів, колекції очних протезів, ектопротези – сертифіковані фахівці ТОВ „Valtera protēžu laboratorija” виготовляють їх з високоякісних матеріалів, вироблених у Німеччині, США та Канаді. Ці протези забезпечують чудовий косметичний ефект та максимальну функціональність, даючи людині можливість повністю інтегруватися до довкілля.

Майстерність відмінних фахівців, забезпечена використанням новітніх технологій і доброзичливе ставлення обслуговуючого персоналу дозволять вам переконатися у тому, що головною цінністю для ТОВ „Valtera protēžu laboratorija” є суттєве поліпшення якості життя пацієнтів.

 

З повагою, Валдис Валтерс

kv2

Очне протезування

Завдяки нашим знанням, досвіду та вмінням в галузі медицини, мистецтва та технологій, ми допомагаємо клієнтам покращити якість життя, виготовляючи очний протез, що точно відповідає їх способу життя, формі, особливостям та кольору очей та іншим особливостям. Ми виробляємо індивідуально розроблені очні протези та ектопротези як для дітей, так і для дорослих.

01

Протези після операції

03

Протези з ПММА

05

Протезування для дітей

02

Протези з кріолітового скла

04

Ектопротези

06

Силиконовыe эктопротезы

Філії

Головна лабораторія «Лабораторії протезування В.Валтерса» знаходиться неподалік від Риги. Наші фахівці регулярно надають консультації та послуги з протезування очей у різних країнах.

Латвія

Рига

Латвія

Вентспілс

Естонія

Таллінн

Естонія

Тарту

Литва

Вильнюс

Литва

Каунас

Україна

Київ

Грузія

Тбілісі

Великобритания

Ноттингем

ТОВ «Лабораторія протезування В.Валтерса»

Лабораторія протезування В.Валтерса є єдиним підприємством в країнах Балтії, повного спектру очного протезування,з багаторічним досвідом та висококваліфікованими спеціалістами, які здобули свої знання та практичні навички в Німеччині, Росії, Великобританії та США.

Киеве, Украине
Офтальмологический центр АЙЛАЗ,
просп. С. Бандери 17/1 (Кабинет №6)

Прием:

Телефон: +38 068 611 8150
Эл. почта: info@ochniprotezi.com.ua
© ТОВ «Лабораторія протезування В.Валтерса»a. Все права защищены. 2020.

Записатися на консультацію